MESİAD BAŞKANI ENGİN, LAMOS OTELİ ZİYARET ETTİ

MESİAD BAŞKANI ENGİN, LAMOS OTELİ ZİYARET ETTİ

MESİAD Başkanı Hasan Engin, bölgenin sayılı 5 yıldızlı otellerinden MESİAD Üyesi Lamos Otel’i ziyaret ederek, otelin Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Şahin ile görüş alışverişinde bulundu.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD üyeleri ile bir araya gelerek sektörler hakkında görüş alışverişini sürdürüyor. Son olarak MESİAD Üyesi Lamos Otel’i ziyaret eden Başkan Engin, otel hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Şahin’den bilgi aldı.

Lamos Otel’in bölge turizmi açısından önemine değinen Engin, “Gerek konumu, gerek mimari yapısı ve verilen hizmetler ile kentimizi iyi tanıtan Lamos Oteli bölgemize gelen turistlerin yoğun ilgi gösterdiği ve memnun ayrıldığı turizm tesislerindendir. Bu büyük başarıda imzası bulunan başta üyemiz Abdullah Şahin başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Mersin’in turizm potansiyeline değinen Başkan Engin, bölgemizde benzeri tesislerin sayısının artmasını ümit ettiklerini kaydetti.

Ziyaretlerinden dolayı MESİAD Başkanı Engin’e teşekkür eden Abdullah Şahin ise, “Kentimize gelen her turiste en üst düzeyde hizmet vererek, hem bölgemize hem de otelimize ilgilerin artmasını sağlamaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.