MESİAD BAŞKANI ENGİN’ DEN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI

MESİAD BAŞKANI ENGİN’ DEN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı Hasan Engin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Üretim yaparak kalkınmanın kilit noktasında var olan emekçilerin çabalarına değinen Başkan Engin, “Ülkemizin gelişmesi ve büyümesi için emekçilerimizin katkısı unutulmamalıdır. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü; çalışma hayatının zor şartlarında ekmeğini kazananların, üretimin yükünü çekerek ülkemizin kalkınmasına alınterleri ile katkıda bulunanların günüdür. Üretimin her zamankinden daha çok önem kazandığı bu dönemde çalışan kardeşlerimizin ülkemize sunduğu katkıları unutmamalıyız” dedi.

Çalışma hayatının tüm aşamalarında emekçilerin öneminin büyük olduğunu ifade eden Başkan Engin; “Tüm üretim alanlarında emekleri ile ülkemizi daha iyi noktaya taşımaya katkı sunan işçi kardeşlerimizin mücadeleleri son derece önemlidir.”

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin; “Hayat pahalılığının yüksek olduğu günümüzde, yaşam şartlarının aynı paralelde iyileşmesi dileğiyle bütün emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyoruz ” ifadelerini kullandı. 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.