MERSİN EKONOMİ PLATFORMU MESiAD’IN EV SAHİPLİĞİNDE TOPLANDI

Mersin Ekonomi Platformu MESİAD’ın Ev Sahipliğinde Toplandı

Mersin Ekonomi Platformu (MEP) haftalık olağan toplantısı Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin (MESİAD) ev sahipliğinde yapıldı. MEP Dönem Başkanı Servet Özkaya başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda hayata geçirilecek faaliyetlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.
MEP üyelerine MESİAD’ın kuruluş sürecini ve gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulunan MESİAD Başkanı Hasan Engin yaptığı konuşmada, Mersin’in gelişmesi için hayati öneme sahip projeler için kamuoyu baskısı oluşturmak gerektiğine vurgu yaptı.
Mersin’in her alanda dinamizm kazanması için Ankara’da bakanlık düzeyinde bir dizi ziyaretlerde bulunulmasına karar verildiği toplantıda MESİAD Başkanı Engin’e gösterdiği ev sahipliği için teşekkür eden MEP Dönem Sözcüsü Servet Özkaya, “MESİAD, tecrübesi ve projeleri hayata geçirme pratiği ile platformumuza büyük güç vermektedir. Sayın Engin’in yol gösteren önerileri her zaman platformumuz açısından ufuk açıcı olmuştur” dedi.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.