BAYRAMLAR GÜZELLİKLERİN ANAHTARIDIR

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Başkanı Adnan Gündoğdu, Ramazan Bayramı’nın tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Gündoğdu, yayınladığı mesajında, bayramın manevi atmosferinin toplumun her kesimine huzur ve umut verdiğini belirterek, “Ramazan ayının bereketi ve feyziyle dolup taşan bu mübarek günler, bizlere yardımlaşma, paylaşma ve sevgi gibi insani değerleri hatırlatıyor. Bu vesileyle, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, bayramın tüm insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni ederim” ifadelerine yer verdi.

MESİAD Başkanı Gündoğdu, bayramın aile ve dostlarla geçirilen özel bir zaman olduğunu vurgulayarak, bu mutlu günlerde sevdiklerimizle bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirmemiz gerektiğini dile getirerek, “Dayanışma ve küslükleri bitirmek için Bayramlar güzelliklerin anahtarıdır” dedi.

Başkan Gündoğdu, Ramazan Bayramı’nın ülke ve millet olarak birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara erişmemize vesile olmasını diledi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.