GELECEK PARTİSİ, MERSİN’DEKİ İLK ZİYARETİNİ MESİAD’A YAPTI

GELECEK PARTİSİ, MERSİN’DEKİ İLK ZİYARETİNİ MESİAD’A YAPTI

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcı Selçuk Özdağ ve Mersin İl Yönetimi, Mersin’deki ilk ziyaretlerini MESİAD’a gerçekleştirdi. Mersin’in sorunlarının konuşulduğu toplantıda parti yetkilileri, parti politika ve projelerini anlattı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcı Selçuk Özdağ, Mersin İl Başkanı Hamit Karış ve beraberindeki yöneticiler ile birlikte Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.
Mersin ve MESİAD’ı anlatan tanıtım filminin ardından konuşan MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, “MESİAD, Türkiye’nin prototipidir. Çatısı altında herkes vardır ve birbirine saygılıdır. Kapımız her zaman tüm siyasi partilere açıktır. Ülkemize kalkınması ve gelişmesi için siyaset yapan tüm siyasi partilere kapımız açıktır” dedi.
Kabullerinden MESİD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederek sözlerine başlayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcı Selçuk Özdağ, “Ülkemizin kalkınması için güzel projelerimiz var. STK’lar ve vatandaşlarımız başta olmak üzere herkese projelerimizi anlatacağız. Ülkemizin geleceği gençlerimize inanıyoruz. Güzel yarınlar bizi bekliyor” ifadelerini kullandı.
Daha sonra projelerinden söz eden Özdağ, Mersin’in sorunlarını bildiklerini ve çözüm konusunda projeleri olduğunu kaydetti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.