EMŞAV VE MÜSİAD NRW TEMSİLCİSİ CEMAL ÖNEY İLE GAZETECİ ÇAKAŞ MESİAD’I ZİYARET ETTİ

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Almanya Temsilcisi ve Almanya Köln MÜSİAD NRW Bölgesi Temsilcisi Cemal Öney ile Öz Adalet Polis Ve Jandarma Haberleri Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bayram Çakaş MESİAD’ı ziyaret etti.

MESİAD 17. Genel Kurulunda Başkanlığa seçilen Adnan Gündoğdu ve Yönetim Kuruluna başarı dileklerinde bulunan Cemal Öney ve Bayram Çakaş, MESİAD’ın köklü geçmişe sahip önemli bir STK olduğunu dile getirdi.

 

Mersin ve Çukurova Bölgesinin birçok projesinde MESİAD’ın imzasını olduğunu söyleyen MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu, “Ülkemize ve bölgemize katkı sunmak için çalışan MESİAD, bölgesel kalkınma ile ülkemize daha fazla katkı sunulacağının kanaatindedir. Bu neden bölgemizin kalkınması için projeler üretiyoruz ve yürütülen projelerin de takipçisi oluyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür eden MESİAD Başkanı Gündoğdu, daha sonra konuklarına MESİAD binasını gezdirdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.