CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYI GÜLTEKİN UĞUR’ DAN MESİAD’ A ZİYARET

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYI GÜLTEKİN UĞUR’ DAN MESİAD’ A ZİYARET

CHP Mersin Milletvekili Adayı Mehmet Gültekin Uğur ve CHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Kibriye Artık; Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ ni ziyaret etti.

MESİAD Başkanı Hasan Engin ile birlikte MESİAD Başkan Yardımcısı Sibel İnandı, MESİAD Genel Sekreteri Umut Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Altıoğlu ve Uğur Kuzucu’ nun ev sahipliği yaptığı ziyarette STK’ ların kentler için önemi üzerine konuşuldu.

CHP Mersin Milletvekili Adayı Uğur, MESİAD’ ın kentin en önemli dinamiklerinden biri olduğunu vurgulayarak: “Seçim süreci yaklaşmışken özellikle STK’ lar ile görüşmeler yapmak istedim. MESİAD, Mersin için önemli bir Sivil Toplum Kuruluşu’ dur. Kentin sorunlarını dile getirip çözümler üretmektedir. STK’ lar toplumun önderleridir” dedi.

MESİAD Başkanı Hasan Engin; yerel halkın sorunları, yatırımların kentimize neden yapılmadığı gibi soruların gündeme getirilmesi gerektiğini dile getirdi. Kent ve bölgeye ilişkin projelerin gerçekleşmesi için kentteki tüm siyasetçilerin, odaların, sivil toplum kuruluşlarının birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi gerektiği vurguladı. Başkan Engin: “Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti hepimiz için ortak değerdir. Seçim süreci ve sonrasında kullanılan dilin ortak olması gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

Ziyaret bir süre sonra sona erdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.