BAŞKAN ENGİN, ARMADA DUVAR KAĞITLARININ YENİ MAĞAZASINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ENGİN, ARMADA DUVAR KAĞITLARININ YENİ MAĞAZASINI ZİYARET ETTİ

MESİAD Başkanı Hasan Engin Armada Duvar Kağıtları’nın yeni fabrika satış mağazasına ziyarette bulundu. MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Armada Duvar Kağıtları Yönetim Kurulu Başkanı Seyfetullah Işık ile bir araya gelen Başkan Engin, sektör ve firma hakkında bilgiler aldı.

Duvar kağıtlarının inşaat sektöründe önemli oranda kullanıldığını aktaran Başkan Engin, “Ülkemiz duvar kağıdı ihtiyacının önemli kısmını ithal ediyor. İthal edilen ürünler yerine yerli malının kullanılmasını sağlayan ve Mersin 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesisinde üreten Armada Duvar Kağıtları’nı kutluyorum. Yeni mağazalarının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ve Başkan Engin’e teşekkür ederek konuşmasına başlayan Seyfetullah Işık ise; “ 2003 senesinde ithalat yaparak duvar kağıdı sektörüne giren firmamız, 2012 yılında Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üretime başlamıştır. 13.000 m2 kapalı alan, toplam 18.000 m2 tesisimizde, son teknoloji ile donatılmış makineleri ile Türkiye’nin Avrupa standartlarının da üzerinde duvar kağıdı üretimini yapıyoruz. Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak, insanlarımıza uzun ömürlü, çevre dostu, sağlıklı ürünler üretmek için sürekli teknoloji yatırımları yapıyoruz” dedi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.