BAŞKAN AKTAY, BAŞKAN ENGİN İLE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

BAŞKAN AKTAY, BAŞKAN ENGİN İLE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, MESİAD Başkanı Hasan Engin’i ziyaret ederek, birçok konuda fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Aktay, Başkan Engin’i CHP Parti Sözcüsü ve Ekonomi Masası Başkanı Faik Öztrak Başkanlığındaki ekibin, önümüzdeki günlerde kentimize gelerek gerçekleştireceği ekonomi toplantısına davet etti.

“CHP Parti Sözcüsü ve Ekonomi Masası Başkanı Faik Öztrak Başkanlığındaki ekibin, önümüzdeki günlerde kentimize gelerek gerçekleştireceği, kentteki STK’lar ve kanaat önderlerinin yer alacağı ekonomi ve iş insanlarının sorunları tespit toplantısına sizleri davet ediyorum” diyen Aktay, Başkan Engin ile; yapılaşma, kentsel dönüşüm, ulaşım, yapımı gündemde olan polipropilen tesisleri başta olmak üzere birçok konuda fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette yer alan İl Başkan Yardımcısı Mersin İl Başkanlığı Esnaf Masası Başkanı Erdal Taş ve Ekonomiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Serhad Bektaş da MESİAD’ın fikirlerinin kendileri için önemli olduğunu belirterek, başkan Engin’e teşekkür etti. Ziyarette MESİAD Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç, Ahmet Polat ve MESİAD üyesi Ayten Arslankan da hazır bulundular.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.