AKDENİZ BÖLGE VE GARNİZON KOMUTANI FIRAT, MESİAD’I ZİYARET ETTİ

Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Murat Fırat, MESİAD’ı ziyaret ederek Akdeniz’de yürütülen çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.
Ülkemizin savunmasına sundukları katkı, kaçak geçişlere karşı aldıkları önlemler hakkında bilgi veren Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Murat Fırat, ülkemizin son zamanlarda savunma sanayisinde yakaladığı başarılara dikkat çekti
Ülke savunması, Mavi Vatan’daki zenginliklerin korunması ve Kıbrıs’ın güvenliğinin sağlanması açısından Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığı’nın kilit rol üstlendiğini aktaran MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu, “Ülke sınırlarının ve çıkarlarının korunması açısından Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Sayın Murat Fırat’ın liderliğinde yürütülen çalışmalar son derece önemlidir” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Murat Fırat’a teşekkür etti.
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.