AK PARTİ’DEN MESİAD’A ZİYARET 

AK PARTİ’DEN MESİAD’A ZİYARET

 

Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, Mersin İl Başkanı Adem Aldemir, Ak Parti İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve İlçe Teşkilatları derneğimiz MESİAD’ı ziyaret ettiler.

 

Ziyarette; MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti heyeti ile bir araya gelerek kent ve bölge gündemi üzerine görüşmeler yaptılar.

 

Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, MESİAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getirdi ve MESİAD’ın kentin önde gelen STK’larından olduğunu belirtti. Kentlerin gelişmesi için Sivil Toplum Kuruluşlarının önemli olduğunu vurguladı. MESİAD ile ortak paydalarının Mersin olduğunu belirterek birlikte güzel hizmetler yapılabileceğini belirtti.

 

Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı ve Ak Parti İl Başkanı Adem Aldemir’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Engin; MESİAD’ın çeyrek asırı aşan köklü ve güçlü bir kuruluş olduğunu vurgulayarak konuşmasına devam etti. Kentin vazgeçilmez projeleri olan Ana Konteyner Limanı, Çeşmeli-Taşucu otoban yolu ve Pamukluk Barajı içme suyu projesi ivedilikle yapılması gerektiğini belirtti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.