VİRÜS SALGININA KARŞI ‘KURAL’ ÇAĞRISI

VİRÜS SALGININA KARŞI ‘KURAL’ ÇAĞRISI

Çalışma ortamlarında Kovid-19 virüs salgını riskinden korunmak için yapılması gerekenler Mersin Valiliğinde yapılan toplantıda masaya yatırıldı. Toplantıda konuşan MESİAD Başkanı Hasan Engin, MESİAD üyelerine bilgilendirme yapılarak, tedbirlere uyulması konusunda çağrı yapacaklarını belirtti.

Vali Yardımcısı İbrahim Küçük ve İl Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı’nın katılımı ile Mersin Valiliği Toplantı Salonunda; Çalışma ortamlarında Kovid-19 virüs salgını riskinden korunmak için yapılması gerekenler konulu toplantı gerçekleştirildi. İş dünyası ile alakalı oda, borsa ve STK’ların katıldığı toplantıya üniversitelerden de temsilciler katıldı.

Vali Yardımcısı İbrahim Küçük ve İl Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı yaptıkları konuşmada maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun hareket etmenin önemine değindiler. Sosyal yaşam alanlarında ve çalışma hayatında pandemi kurallarına uyulması çağrısının yapıldığı toplantıda söz alan Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD üyelerine bilgilendirme yapılarak, tedbirlere uyulması konusunda çağrı yapacaklarını belirtti.

Başkan  Engin, “Kovid-19 salgını dünya ile birlikte ülkemizi de olumsuz etkiledi. Salgına karşı önemli mücadeleler verildi. Gelinen noktadan daha kötüye gidilmemesi için çalışma hayatı ve sosyal yaşam alanlarında kurallara uymak önemlidir” dedi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.