TUNCELİ İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN MESİAD’A ZİYARET

TUNCELİ İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN MESİAD’A ZİYARET

Tunceli Hozat İlçe Belediye Başkanı Seyfi Geyik,  Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, MESİAD’a nezaket ziyaretinde bulundular. Gerçekleşen ziyarette MESİAD ile belediyeler arasında iş birliği hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

MESİAD’da gerçekleşen ziyarette MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD Başkanlar Kurulu Başkanı Mustafa Güler, MESİAD Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanlarından Ali Doğan, MESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Emire, Fevzi Boyraz, Abuzer Yavuz ve Mehmet Ali Akdemir yer aldı.

Engin, “Birlikte çalışmaya hazırız”

 

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, yaptığı konuşmada  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi . Başkan Engin,“Ülkemizdeki tüm belediyelerimizle çocuklarımızın ve kentlerimizin geleceği için birlikte çalışmaya hazırız” dedi.  Başkan Engin, açıklamasının devamında “ Bizleri burada ziyaret eden Tunceli İlçe Belediye Başkanlarımıza duyarlılıkları için ve hizmet üretmek için dayanışma içerisinde oldukları için MESİAD olarak teşekkür ediyoruz. Bir Tuncelili olarak ayrıca memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Bizler ülkemizin her bölgesine katkı sunmak ve daha güzel bir ülke için mücadele azmi ve kararlılığı içerisindeyiz. Bu duygularla hareket ediyoruz. Bugün burada bizleri ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduğumuz Hozat İlçe Belediye Başkanı Seyfi Geyik,  Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan’a duyarlılıkları için teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Hozat İlçe Belediye Başkanı Seyfi Geyik,  Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan ise MESİAD’a misafirperverlikleri,  ülkemizin kalkınması ve yaşanılabilir kentler yaratmak amacı içerisindeki duyarlılıkları için teşekkür ettiler.

 

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.