TUĞAMİRAL FUAT GEDİK MESİAD’I ZİYARET ETTİ

TUĞAMİRAL FUAT GEDİK MESİAD’I ZİYARET ETTİ

Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, MESİAD’a iade-i ziyarette bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Mavi Vatan’ı korumanın öneminin her zamankinden fazla olduğunu kaydederek, Akdeniz’deki haklarımızın korunmasından dolayı Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik’e ve sahil güvenlik personeline teşekkür etti. Başkan Engin daha sonra MESİAD ve MESİAD projeleri hakkında Tuğamiral Gedik’e bilgiler verdi.

Ülkemizin sınırlarının ve haklarının korunması için 7/24 görev başında olduklarını söyleyen Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, ülkemizin son zamanlarda savunma sanayisinde yakaladığı başarılara dikkat çekti. Yerli ve milli savunma sanayi üretimi sayesinde ülkemizin dışa bağımlılığının azaldığını belirten Tuğamiral Gedik, ülkemizin bölgede yakaladığı başarıya vurguda bulundu.

Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanlığı’nın deniz sınırlarımızın güvenliğini sağlamak için gece gündüz nöbette olduğunu söyleyen MESİAD YİK Başkanı Adnan Gündoğdu başarılarının devamını diledi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.