MÜGEV, REKTÖR ÇAMSARI’NIN KATILIMI İLE GÖREV DAĞILIMI YAPTI

MÜGEV, REKTÖR ÇAMSARI’NIN KATILIMI İLE GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Mersin Üniversitesi Geliştirme Vakfı (MÜGEV) görev dağılımını Mersin Üniversitesi’nde rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’nın katılımı ile yaptı.

Mersin Üniversitesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda MÜGEV Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Necmiye Canacankatan’ı ve yönetimini tebrik etti. Mersin Üniversitesi’nin eğitim kalitesinden ve kentimizi sunduğu katkılardan söz eden Rektör Çamsarı, “Üniversitemizin eğitim kalitesini daha üstlere taşıyarak kentimizin gelişimine katkı sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Kabullerinden dolayı Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’ya teşekkür ederek konuşmasına başlayan MÜGEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Necmiye Canacankatan, işbirliğinin öneminden söz etti.

MESİAD Başkanı ve MÜGEV Başkan Yardımcısı Hasan Engin ise, “Mersin Üniversitesi eğitim alanında önemli başarılar elde ederek marka değerini yükseltmektedir. Kentimizin kalkınması, kent sorunlarının çözülmesi, iş dünyasının daha fazla katma değer ve istihdam sağlaması için yoğun çabalarından dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı başta olmak üzere tüm Mersin Üniversitesi yönetimine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından görev dağılımı gerçekleştirildi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.