MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ DR.LEVENT UYSAL’ DAN MESİAD’A ZİYARET

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ DR.LEVENT UYSAL’ DAN MESİAD’A ZİYARET

 

MHP Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal ve MHP MYK üyesi Serdar Soydan ve partililer Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ ni ziyaret etti.

 

MESİAD Başkanı Hasan Engin ile MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Abuzer Yavuz, Seyfetullah Işık, Sibel İnandı, Genel Sekreter Umut Çelik, Sayman Mehmet Ali Akdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Altıoğlu, Ayla Gündoğdu, Filiz Burakgazi, Kenan Kılıç’ın ev sahipliği yaptığı ziyarette 28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek seçim dönemine ilişkin görüşmeler yapıldı.

 

MHP Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal MESİAD’ ın kentteki önemli bir kuruluş olduğunu belirterek: “MESİAD’a gerçekleştirdiğimiz ilk ziyaretimizde çalışmalarınız ve projeleriniz konusunda bilgilenmiştik. Bugün burada olmamızın nedeni; sizlere hem teşekkür etmek hem de Mersin için neler yapabileceğimizi konuşmaktır” dedi.

 

MESİAD Başkanı Hasan Engin; MESİAD’ın Mersin’ i ve bölgeyi ilgilendiren her konuda etkin bir STK olduğunu dile getirdi ve “Demokratik bir seçim süreci yaşadık. Önümüzde bir seçim daha var. Umuyoruz ki aynı koşullarda, sorunsuz bir şekilde geçireceğiz. Hepimizin ortak amacı Mersin olmalıdır. Yarım kalan projelerin, geciktirilen projelerin tamamlanması için çalışmaya devam etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.