MESİAD’DAN YENİ ÜYE ALTIN ET’E ZİYARET

MESİAD’DAN YENİ ÜYE ALTIN ET’E ZİYARET

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte MESİAD üyeliği kabul edilen Altın Et’i ziyaret etti. Yeni üye Aziz Ergüvan ile bir arayan gelen MESİAD Yönetimi, Erguvan’a başarılar diledi.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akdemir, Sibel İnandı, Fevzi Boyraz ve İrfan Karakuş, MESİAD Üyelik başvurusu yapan ve üyeliği kabul edilen Altın Et firmasının sahibi Aziz Ergüvan’ı ziyaret etti.

Engin, “Ergüvan’ın başarısını takdirle karşılıyoruz”

Ziyarette konuşan MESİAD Başkanı Hasan Engin, Aziz Ergüvan’ın çok hassas olan gıda ve yiyecek sektöründe hizmet verdiğini,  lokantalarında gösterdikleri titizlik ve kalite ile uzun zamandır  Mersinliler tarafından beğenildiğini ifade ederek “ Mersin’de yiyecek sektöründe hizmet veren Aziz Ergüvan’nın başarısını takdirle karşılıyoruz. MESİAD üyesi olmasından ötürü gayet memnunuz. Toptan satış yaparak hızlı et tüketimini sağlayarak  ve hayvanın en seçkin kısımlarını müşterisine sunduğu için başarıyı yakaladı. Sağlıklı nesiller yetiştirmek için bu da gerekli ve Altın Et, buna önem veriyor. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum. MESİAD’a üyeliği hayırlı olsun.” Şeklinde konuştu.

Ergüvan, “besisinden kesimine bütün aşamaları takip ediyoruz”

Başkan Engin’den sonra söz alan Aziz Ergüvan ise MESİAD’a üye olmasından ötürü memnun olduğunu dile getirerek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ergüvan, “1986 yılından beri et sektöründeyiz, tüm hijyen ve kalite kurallarını uyguluyoruz. Kesimlerimiz veteriner hekim kontrolünde ve İslami şartlara uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. % 100 yerli hayvanlar keserek, besisinden kesimine bütün aşamaları takip ediyoruz. Bizler vatandaşlarımızı önemsiyoruz. Sizlere ziyaretiniz için ise çok teşekkür ediyorum.”

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.