MESİAD’DAN VALİ PEHLİVAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyeleri Vali Ali Hamza Pehlivan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Sahil Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Pehlivan, iş insanlarının sivil toplum kuruluşları çatısı altında toplanmalarının ilin ekonomik gelişimine sağladığı katkıya dikkat çekti. Vali Ali Hamza Pehlivan, MESİAD Başkanı Engin ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

MESİAD’ın proje ve çalışmaları hakkında Vali Pehlivan’a bilgi veren MESİAD Başkanı Engin, kent ekonomisinin gelişmesi ve kentimizin kalkınması için başta Mersin Valiliği olmak üzere bütün kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalışma vurgusunda bulundu.  Başkan Engin, Mersin Ana Konteyner Limanı hakkında Vali Pehlivan’a bilgilendirmede bulundu.

MESİAD YİK Başkanı Adnan Gündoğdu, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanlarından Mehmet Deniz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç ve Abuzer Yavuz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akdemir, Umut Çelik, Ayla Gündoğdu, Kazım Altıoğlu, Murat Çani, Filiz Burakgazi, Kenan Kılıç ve Ayten Aslankan ziyarette yer aldı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.