MESİAD’DAN TOYOTA MERSİN BAYİSİNE ZİYARET

MESİAD’DAN TOYOTA MERSİN BAYİSİNE ZİYARET

 

MESİAD Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Boranlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı ve MESİAD Üyesi Seyit Serdar Akyurt’u ziyaret etti.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetimi üye ziyaretleri kapsamında son olarak Fiat ve Toyota marka araçların bayiliğini yapan Boranlar Otomotivi ziyaret etti. Toyota Mersin bayiliğinde gerçekleşen ziyarette MESİAD Başkanı Hasan Engin, MESİAD Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyeleri Sibel İnandı, Mehmet Ali Akdemir, Fevzi Boyraz ve Ali Can  yer aldı. Boranlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Serdar Akyurt ile bir araya gelen Hasan Engin Başkanlığındaki MESİAD Yönetimi, Akyurt’tan Mersindeki otomotiv sektörü,  firmaları ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

ENGİN,“DÜNYA ÇAPINDAKİ MARKALARI MERSİNLİLERLE BULUŞTURUYOR”

 

Ziyarette konuşan Başkan Hasan Engin, Mersin otomotiv sektöründe Boranlar Otomotivin önemli bir yerde olduğunu ve bu anlamda kente önemli katkılar sunduğunu ifade ederek “Boranlar Otomotiv, Toyota ve Fiat bayiliğiyle Mersin’de otomotiv sektöründe önemli bir yerde durmaktadır. Yarattığı istihdam ve katma değerle kentimize katkı sağlayan Boranlar Otomotiv, otomotiv sektörünün dünya çapındaki markalarını Mersinlilerle buluştururken sektöründe; araç satışı ve satış sonrası hizmetler başta olmak üzere öncü, yenilikçi ve kaliteli hizmetler ile standartları belirleyen örnek bir şirkettir. Ayrıca Toyota yeni Hybrıd araçları ile bir atılım yaptı ve Boranlar bu çevre dostu teknolojiyi Mersinlilerle buluşturdu. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum. ”

AKYURT “42 YILDIR HİZMETTEYİZ”

 

Boranlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Serdar Akyurt, MESİAD Yönetimine gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür etti. Ziyarette konuşan Akyurt, 42 yıldır otomotiv sektöründe olduklarını belirterek şunları ifade etti: “Mersin’in 42 Yıllık Otomotiv Firması Boranlar 1971’den bugüne Mersin Mezitli’de otomotiv sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. TOYOTA ve FİAT marka otomobil ve ticari araçlarının satış hizmetlerinin yanında servis ve yedek parça satışı, 2.el araçların değerlendirilmesi ve sigortacılık hizmetleri de verilmektedir. Boranlar 365 gün 24 saat, acil servis hizmetinden otomotivle ilgili her türlü danışmanlık hizmetlerine kadar her zaman müşterilerinin yanındadır. ”

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.