MESİAD’DAN NEHİR BETON’ A ZİYARET

MESİAD’DAN NEHİR BETON’ A ZİYARET

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Genel Sekreter Umut Çelik, Sayman Mehmet Ali Akdemir ile Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Turan ve Uğur Kuzucu MESİAD üye firmalarından Nehir Beton’a ziyarette bulundular.

Nehir Beton Yönetim Kurulu Başkanı Sözdar Arıc, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek sözlerine başladı ve “MESİAD’ ın, Mersin ve bölgeye ilişkin çalışmalarını yakından takip ediyoruz”.

Tesis ile ilgili de bilgilendirmede bulunan Arıç; ” Nehir Beton toplam 15000m2 alan üzerine kurulu olup gerekli İSO 9001, TSE ve uygunluk belgelerine sahiptir” dedi.

MESİAD Başkanı Hasan Engin, öncelikle ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek beton sektöründe önde gelen firmalardan olduğunu belirtti ve Nehir Beton Yönetim Kurulu Başkanı Sözdar Arıç’ a başarılarından dolayı tebriklerini iletti. 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.