MESİAD’DAN LİLYUM ELEKTRİK’E ZİYARET

MESİAD’DAN LİLYUM ELEKTRİK’E ZİYARET

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki MESİAD heyeti ile birlikte Lilyum Elektrik’i ziyaret etti.

MESİAD Yönetimi üyeleriyle buluşmaya ve üyeler arasındaki dayanışmayı arttırmaya devam ediyor. Hasan Engin başkanlığındaki MESİAD heyetinde; MESİAD Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyesi Sibel İnandı, MESİAD Denetim Kurulu Üyesi Murat Aytaç Keskin, Disiplin Kurulu Üyeleri Nesim Yağmur ve Bora Delibaş yer aldı. MESİAD heyeti ziyarette Lilyum Elektrik firmasının sahibi ve aynı zamanda MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Karakuş ile bir araya geldi. Başkan Hasan Engin, İrfan Karakuş’tan sektör hakkında bilgi alırken kendisine çalışmalarında başarılar diledi. Karakuş ise MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi olmaktan dolayı gurur duyduğunu belirterek ziyaret için heyete teşekkür etti.Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.