MESİAD’DAN KILIÇLAR OTOMOTİV’E ZİYARET

MESİAD’DAN KILIÇLAR OTOMOTİV’E ZİYARET

MESİAD Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kılıçlar Otomotiv firmasını ziyaret ederek firma sahibi Vahdettin Kılıç ile bir araya geldi.

MESİAD Yönetimi, MESİAD’a üye iş insanlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Üyeleri ziyaret eden MESİAD Yönetim Kurulu, üyeler arasındaki dayanışmayı arttırarak üyelerin sektörleri hakkında bilgi alıyor. Yapılan ziyaretlerde mevcut sorunlara yönelik çözüm önerileri geliştiriliyor. Üye ziyaretleri kapsamında son olarak Kılıçlar Otomotiv firması ziyaret edildi. Ziyarette MESİAD Başkanı Hasan Engin, MESİAD Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç ve Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyeleri Fevzi Boyraz, Mehmet Ali Akdemir, İrfan Karakuş ve ALİ Can yer aldı. MESİAD Yönetimi Kılıçlar Otomotiv firmasının sahibi Vahdettin Kılıç ile bir araya geldi.

Engin, “Üyemiz Kılıçlar Otomotiv kalite ile değer yaratıyor”

MESİAD Başkanı Hasan Engin ziyarette MESİAD Üyesi Vahdettin Kılıç ve firması ile ilgili olarak taşımacılık sektörü için üretilen çözümleri başarılı bir şekilde müşteriye sunduğunu ve kalite ile değer yaratmak konusunda Mersin’de önemli işlere imza attığını kaydetti. Başkan Engin, açıklamasının devamında “Dünya markası IVECO ile Kılıçlar Otomotiv kentimizde başarılı bir şekilde iş hayatına devam ediyor. Başarı çizelgesi gün geçtikçe yükseliyor. Böyle bir firmanın MESİAD Üyesi olmasından ötürü de gururluyuz. Tüm MESİAD üyeleri firmalarımız ve İş insanlarımız kentte örnek olacak yatırımları ve ticari kimlikleriyle örnek teşkil etmektedirler. ” ifadelerini kullandı.

Kılıç,” 1993’ten beri prensiplerimizden taviz vermeden çalışıyoruz”

Ziyarette konuşan Vahdettin Kılıç, uzun yıllardır tüm imkanları ile Mersin halkının hizmetinde olduklarını ifade ederek şunları dile getirdi:” Taşıma enerjidir, enerji bulaşıcıdır, IVECO ‘nun prensibi budur ve Kılıçlar Otomotiv bu prensibin merkezindedir.Mersin ve Adana’daki yatırımlarımızla bölgede güçlü bir şekilde ilerliyoruz. Adana’daki servisimizde şuan önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Kılıçlar Otomotivde hayat daima üretmek ve başarılı olmaktır. Şasesinde IVECO imzası taşıyan milyonlarca araç için zaman kavramı yoktur.1993 yılında sektöre atılan ilk adımdan bugün gelinen noktaya kadar Kılıçlar Otomotiv tıpkı temsil ettiği dünya devi gibi asla taviz verilemez prensipler bütünüdür.”

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.