MESİAD’DAN KERİMOĞLU İNŞAAT’A ZİYARET

MESİAD’DAN KERİMOĞLU İNŞAAT’A ZİYARET

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki MESİAD heyeti ile birlikte Kerimoğlu İnşaat’ı ziyaret etti.

Hasan Engin başkanlığındaki MESİAD heyetinde; MESİAD Başkanlar Kurulu Başkanı Mustafa Güler, MESİAD Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Karakuş ve Sibel İnandı, MESİAD Denetim Kurulu Üyesi Murat Aytaç Keskin, Disiplin Kurulu Üyeleri Nesim Yağmur ve  Bora Delibaş yer aldı. MESİAD heyeti ziyarette Kerimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özdemir ile bir araya geldi. MESİAD Başkanı Hasan Engin, beraberindeki MESİAD heyeti ile birlikte Yılmaz Özdemir’den inşaat sektörü ve son çalışmaları hakkında bilgi aldı. İnşaat sektöründeki daralmaya rağmen projelerine devam eden Kerimoğlu İnşaat’ı tebrik eden Başkan Engin, Yılmaz Özdemir’e başarılar diledi. Özdemir ise MESİAD heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.