MESİAD’DAN EMİRE ORGANİZASYON’A ZİYARET

MESİAD’DAN EMİRE ORGANİZASYON’A ZİYARET

Mersin Sanayiciler Ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte NEF Holding Mersin Sorumlusu,  MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Emire Organizasyon firması sahibi Özgür Emire’yi ziyaret etti. MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat ile Yönetim Kurulu Üyeleri Sibel İnandı ve İrfan Karakuş da ziyarette yer aldı.

MESİAD Başkanı Hasan Engin, ziyarette konuşmasına;  10 yıl MESİAD Başkanlığı yapmış ve şuan MESİAD Onursal Başkanı olan Musa Timur’a,  MESİAD’a ve kent ekonomisine katkılarından dolayı teşekkür ederek başladı. Başkan Hasan Engin ve MESİAD heyeti,  Emire Organizasyon’un çalışmaları hakkında Özgür Emire’den bilgi aldı. Başkan Engin, Emire Organizasyon’a çalışmalarında başarılar dilerken, Özgür Emire ise MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi olmaktan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.