MESİAD’DAN CHA İNŞAAT’A ZİYARET

MESİAD’DAN CHA İNŞAAT’A ZİYARET

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki MESİAD heyeti ile birlikte CHA İnşaat’ı ziyaret etti.

MESİAD Yönetimi üyeleriyle buluşmaya ve üyeler arasındaki dayanışmayı arttırmaya devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin başkanlığındaki MESİAD heyetinde; MESİAD Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyesi Sibel İnandı, MESİAD Denetim Kurulu Üyesi Murat Aytaç Keskin ve Disiplin Kurulu Üyesi Bora Delibaş yer aldı. MESİAD heyeti ziyarette CHA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Bülbül ve Celal Bülbül ile bir araya geldi. MESİAD Başkanı Hasan Engin, beraberindeki MESİAD heyeti ile birlikte Hayati Bülbül’den inşaat sektörü ve son çalışmaları hakkında bilgi alarak başarılar diledi. Ekonomideki son gelişmeler ve gündemin değerlendirildiği ziyaretten dolayı Bülbül, MESİAD heyetine teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.