MESİAD’DAN BARO BAŞKANI ÖZDEMİR’E ZİYARET

MESİAD’DAN BARO BAŞKANI ÖZDEMİR’E ZİYARET

MESİAD Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Baro Başkanı Av. Gazi Özdemir’i ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti.

Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Baro Başkanımız Av. Gazi Özdemir, “Meslektaşlarımız ve Mersin halkı için adalet, hukuk, kişi hak ve özgürlükler konusunda gerekli mücadeleyi vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sizlerle işbirliği içerisinde olmak bizleri mutlu eder. Mersin için faydalı ortak projede birlikte çalışmak adına elimizden gelen desteği vereceğiz.” dedi.

MESİAD Başkanı Hasan Engin ise, “Adalet olsun, sanat olsun, yatırım olsun; ülkemizle ilgili her zaman için söyleyecek sözü olan, ülkemizin ve kentimizin sosyal yaşamına katkılar sunan, dernek olarak tarafsız, her türlü ideolojiyi, kimliği, inançları barındıran bir sivil toplum örgütüyüz. Mersin Barosu ile birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.