MESİAD’DAN ARAF YAPI’YA ZİYARET

MESİAD’DAN ARAF YAPI’YA ZİYARET

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Araf Yapı’yı ziyaret etti.

Hasan Engin başkanlığındaki MESİAD heyeti üye ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Üyeleriyle sektörleri hakkında bilgi alış verişinde bulunan MESİAD heyeti sorunlara yönelik çözüm önerileri de geliştiriyor. Son olarak Araf Yapı-Mazlum Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Aydemir’i ziyaret eden MESİAD Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyeleri Aydemir’e çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sibel İnandı, İrfan Karakuş ve Özgür Emire de yer aldı.

Araf Yapı-Mazlum Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Aydemir ise MESİAD üyesi olmasından dolayı gurur duyduğunu ifade ederek başta Başkan Hasan Engin olmak üzere tüm MESİAD yönetimine ilgi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.