MESİAD’DAN ALACA GRUP’A ZİYARET

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Alaca Grup’u ziyaret etti.

MESİAD’a üye iş insanlarıyla sık sık bir araya gelen Hasan Engin Başkanlığındaki MESİAD heyeti, Alaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Alaca ile bir araya geldi. Alaca Grup’u başarılarından dolayı kutlayan MESİAD Yönetimi, Hakan Alaca’dan sektör hakkında bilgi aldı.

Ziyarette geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Alaca Grup’un eski Yönetim Kurulu Başkanı ve MESİAD Onursal Üyesi Mahmut Alaca da anıldı. Başkan Engin, Mahmut Alaca’nın hem kendisinin yakın bir dostu olduğunu hem de geçmişte MESİAD’a çok önemli katkılar sunduğunu ifade etti. Engin “Mahmut Alaca, yaşadığı kente hizmet etmeye çalışan çok değerli bir iş insanıydı. İş hayatındaki ilkeli duruşu herkese örnek olmuştur” dedi.

Ziyaretten ve MESİAD üyesi olmaktan ötürü büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getiren Hakan Alaca ise MESİAD Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.