MESİAD’DAN AKDEMİRLER VİTRA BAYİSİ’NE ZİYARET

MESİAD’DAN AKDEMİRLER VİTRA BAYİSİ’NE ZİYARET

 

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Akdemirler Vitra Bayisini ziyaret etti.

 

MESİAD Yönetim Kurulu üye ziyaretlerine devam ediyor. Gerçekleştirilen ziyaretlerde Üyelerarası işbirliği, dayanışma ve sektörler hakkında mevcut sorunlara yönelik çözüm önerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD Genel Sekreteri Zeynep Aykın Keskin ve Yönetim Kurulu Üyesi Fevzi Boyraz, üye ziyaretleri kapsamında son olarak MESİAD Saymanı Mehmet Ali Akdemir’in sahibi olduğu Akdemirler Vitra Bayisini ziyaret etti.

 

“AKDEMİRLER BİR DÜNYA MARKASININ MERSİNDEKİ YÜZÜ”

 

Ziyarette konuşan MESİAD Başkanı Hasan Engin, Mehmet Ali Akdemir’in saygın ve dürüst bir iş insanı olduğunu belirterek kendisinin MESİAD üyesi olmasından ötürü gurur duyduklarını ifade etti. Başkan Engin, Akdemirler’in vitra gibi dünya markası bir firmanın Mersin’deki yüzü olduğunu  estetik ve konfor açısından Akdemirler Vitra Bayisinin önemli bir yere sahip olduğunu dile getirdi. Başkan Engin, Mehmet Ali Akdemir’i çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

AKDEMİR, “MERSİN HALKININ GÜVENİNİ KAZANDIK”

 

MESİAD Saymanı ve Akdemirler firmasının sahibi Mehmet Ali Akdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şirketleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Akdemir, yaptığı açıklamada “Vitra Akdemirler, 1990 yılında kurulan sektöre 30 yılı aşkın bir süre inşaat malzemeleri satış hizmeti veren ve hizmet sektöründe yaptığı yatırımlarla büyüyen bir aile şirketidir. Akdemirler olarak Mersin ve Tarsus mağazalarımızda zengin ürün seçeneklerini sergileyerek vatandaşlarımızın beğenisine sunuyoruz.  Yaptığımız çalışmalar ve ürün kalitemizle Mersin halkının güvenini kazandık. Mersinlilerin teveccühleri ile yatırımlarımıza devam ederken müşteri memnuniyetini de göz önünde bulunduruyoruz. ” Şeklinde konuştu.

 

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.