MESİAD’A ÜYE KABULLERİ DEVAM EDİYOR

MESİAD’A ÜYE KABULLERİ DEVAM EDİYOR
ALKA TİCARET ZİYARET EDİLDİ

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte MESİAD üyeliği kabul edilen Alka Ticaret’i ziyaret etti. Firma sahibi Kazım Altıoğlu ile bir arayan gelen MESİAD Yönetimi, Altıoğlu’na başarılar diledi.


MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Sibel İnandı, Fevzi Boyraz ve İrfan Karakuş, MESİAD Üyelik başvurusu yapan ve üyeliği kabul edilen Alka Şirketinin sahibi Kazım Altıoğlu’nu ziyaret etti.

“Altıoğlu 20 yıldır sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir”

Başkan Hasan Engin, ziyarette yaptığı açıklamada Kazım Altıoğlu’nun 20 yıldır sektöründe başarılı bir şekilde çalışma yaptığını ve MESİAD üye olmasından ötürü mutlu olduklarını ifade ederek şunları kaydetti: ” Sayın Kazım Altıoğlu, Mersin’de kendi sektöründe 20 yıldır başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Örnek kişiliği ve iş ahlakı ile alnında kentin güvenilir insanlarından biridir. MESİAD üyelik başvurusu bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bizler de bugün iş yerine gelerek kendisini ziyaret ettik. Ultra teknoloji ve çeşitli ürün seçenekleri uygun fiyatlarla Mersinlilerin hizmetinde olduğunu gördük. İnanıyoruz ki ortağı Sayın Ali Yıldız ile birlikte çok daha başarılı işlere imza atacaklardır. Kendilerine bir kez daha MESİAD ailesine hoş geldiniz diyorum.”

Alka Firmasının sahibi Kazım Altıoğlu ise yaptığı açıklamada MESİAD Üyesi olmasından ötürü gurur duyduğunu ifade etti. Altıoğlu,” Sektörüde 20 yıllık tecrübemi Türkiye’de sektörün öncü markası olan Arçelik ile birliştirmenin gururunu yaşıyorum. Ortağım Dr. Ali yıldız ile çıktığım bu yolda verdiğimiz hizmet çerçevesinde kaliteden ödün vermeyen bir işletme olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.Arçelik’in son teknoloji ürünleri ile buluştu. Birbirinden hamarat ev aletlerini mağazada bulunduran Alka Arçelik, özellikle beyaz eşya ürünleri ile Mersinlilerden tam not altı.” şeklinde konuştu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.