MESİAD YÖNETİMİNDEN EKİNCİ’YE ZİYARET

MESİAD Yönetimi, Ekinci İnşaat tarafından ultra teknoloji ile donatılarak inşa edilen Senfoni Nefes konutlarını inceledi.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Ekinci İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nesim Ekinci’yi ziyaret etti. Konukları ile yakından ilgilenen Ekinci, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Engin ise, zorlu ekonomi şartlarına rağmen Ekinci İnşaat’ın hız kesmeden çalışmalarına devam edip, istihdam sağlamasının takdire şayan olduğunu aktardı.

Daha sonra MESİAD Yönetimi, fore kazık radye jeneral temel sistemi başta olmak üzere Yenişehir’de birçok ilki bünyesinde barındıran Senfoni Nefes konutlarını inceledi. 12 bin metrekare üzerine inşa edilen proje, 44 ultra lüks daireden oluşuyor. Projede spor aktiviteleri için sahalar, yapay gölet, hayvanat bahçesi, kapalı otopark ve kış bahçesi gibi birçok özellik yer alıyor. Geniş ve ferah tasarımı ile dikkat çeken dairelerde, misafir ve ev sahipleri bölümleri ayrı düşünülürken, içeride çalışan personellerin işlerini daha kolay yapmaları için de her detaya özen gösterilmiş.

İnceleme sonrası açıklamalar yapan Başkan Hasan Engin, “Mersin’e kazandırdığı yapılar ve oluşturduğu ticaret hacmi ile Ekinci İnşaat kentimize hizmet veren önemli firmalardandır. MESİAD üyesi olan Ekinci İnşaat’a başarılar dileriz” ifadelerini kullandı. Nesim Ekinci ise; “Kentimize ve insanımıza hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Bugün bizleri ziyaret etme nezaketinde bulunan MESİAD Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz” dedi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.