MESİAD YÖNETİMİ, VİZYON GÖZ HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ

MESİAD Yönetim Kurulu, MESİAD Üyesi Vizyon Göz Hastanesini ziyaret ederek, gösterdikleri başarılardan dolayı hastane yetkililerini kutladı.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Vizyon Göz Hastane Müdürü Mehmet Yıldırım’ı ziyaret etti. Çalışmalarında başarı dileyen MESİAD Yönetiminin kendilerini ziyaret etmesinden memnuniyet duyduklarını aktaran Yıldırım, “Vizyon Göz Hastanesi, Türkiye’de öne çıkması gereken bir hastanedir. Uzman hekim kadrosunun yanında uygun fiyata sunduğu hizmet ve operasyonlarda sağladığı başarılar hastalar açısından son derece önemlidir” dedi.

Hastanenin başarısından dolayı yetkilileri tebrik eden MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ise, “Sanayi, lojistik, tarım ve turizmde son zamanlarda önemli çıkışlar yapan Mersinimizin sağlık alanında öne çıkması, kentimiz için önemlidir. Umarız bu alanda Mersin daha da tanınır ve sağlıkta marka kent haline gelir” ifadelerini kullandı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.