MESİAD AİLESİ KAHVALTIDA BULUŞTU

MESİAD AİLESİ KAHVALTIDA BULUŞTU

 

MESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri aileleri ile birlikte Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat’ın evinde kahvaltıda bir araya geldi.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkanlar Kurulu Başkanı Mustafa Güler, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet Deniz ve eşleri, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat’ın evinde bir araya geldi. Birlikte kahvaltı yapan Yönetim Kurulu Üyeleri, birliktelik ve dayanışma mesajları verdi.

Ekonomik gelişmeler ve gündemin de değerlendirildiği etkinlikte konuşan MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, “Uzun zamandır birlikte çalıştığımız Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir araya gelip güzel bir hafta sonu geçirmemizi sağlayan Başkan Yardımcımız Ahmet Polat’a ve ailesine teşekkür ediyorum” dedi.


Konukları ile yakından ilgilenen Polat ailesi davetlerine iştirak eden herkese teşekkür etti. Ahmet Polat, “MESİAD Yönetin Kurulu Üyesi arkadaşlarımız ile sürekli bir aradayız. Ailelerin de tanışması ve daha yakın olması için bu organizasyonu gerçekleştirdik.” ifadelerini kullandı.
Etkinlik hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.