MESİAD YÖNETİMİ SABAH LOKANTASINI ZİYARET ETTİ

MESİAD YÖNETİMİ SABAH LOKANTASINI ZİYARET ETTİ

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte MESİAD üyesi Sabah Lokantasını ziyaret ederek Adnan Gündoğdu ile bir araya geldi.

MESİAD Yönetimi, MESİAD’a üye iş insanlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Üyeleri ziyaret eden MESİAD Yönetim Kurulu, üyeler arasındaki dayanışmayı arttırarak üyelerin sektörleri hakkında bilgi alıyor. Yapılan ziyaretlerde mevcut sorunlara yönelik çözüm önerileri geliştiriliyor. Üye ziyaretleri kapsamında son olarak Sabah Lokantası ziyaret edildi. Ziyarette MESİAD Başkanı Hasan Engin, MESİAD Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyeleri Sibel İnandı, Fevzi Boyraz, Seyfetullah Işık, Mehmet Ali Akdemir, Özgür Emire ve ALİ Can yer aldı. MESİAD Yönetimi Sabah Lokantası’nın sahibi Adnan Gündoğdu ile bir araya geldi.

BAŞKAN ENGİN “ETİK STANDARTLARDA KALİTELİ YEMEK SUNULUYOR”

Yapılan ziyarette konuşan MESİAD Başkanı Hasan Engin, Sabah Lokantası’nın etik standartları gözeterek Mersin’de en kaliteli ve lezzetli yemek yapan lokantalardan biri olduğunu ve aynı zamanda kentteki istihdama da katkı sağladığını vurguladı. Yemekçilik anlamında Sabah Lokantası gibi Mersin’deki halkın güvenini kazanmış bir firmanın MESİAD üyesi olmasından ötürü gurur duyduklarını kaydeden Başkan Engin, “ Sabah Lokantası Mersin genelinde etik standartları gözeterek kaliteli, sağlıklı ve iyi hizmet anlayışıyla halkın güveni kazanan bir markadır. Vatandaşlar Sabah Lokantasında her zaman gönül rahatlığıyla yemek yiyebiliyor. Bu başarıyı ve güveni sağladıkları için Sabah Lokantası ve Adnan Gündoğdu’yu tebrik ediyorum. Başarılarının devamı diliyorum.” Şeklinde konuştu.

GÜNDOĞDU “400’E YAKIN PERSONELLE 7/24 HİZMETTEYİZ”

Sabah Lokantasının sahibi MESİAD üyesi Adnan Gündoğdu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başladı. Sabah Lokantası ve çalışmaları hakkında bilgi veren Adnan Gündoğu, “Sabah Lokantası olarak hijyenik, gıda mühendisleri kontrolünde, uluslararası düzeyde mutfak ve geniş kadrosu ile , önceliğimiz olan misafirlerimize 7/24 en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartlardan ödün vermemek bizim için en önemli önceliktir . 400’e yakın personelimiz, Mersin’in birçok noktasında bulunan şubelerimiz ve Toplu yemek organizasyonlarıyla Mersin halkının hizmetindeyiz.” İfadelerini kullandı.
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.