MESİAD YÖNETİMİ AS ÇAĞLAR SİGORTA’YI ZİYARET ETTİ

MESİAD YÖNETİMİ AS ÇAĞLAR SİGORTA’YI ZİYARET ETTİ

MESİAD Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte AS ÇAĞLAR Sigorta’yı ziyaret ederek firma sahibi ve MESİAD üyesi İşkadını Ayten Aslankan ile bir araya geldi.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyeleri Fevzi Boyraz, Sibel İnandı ve Mehmet Ali Akdemir, üye ziyaretleri kapsamında son olarak AS ÇAĞLAR Sigorta’yı ziyaret etti.

MESİAD YÖNETİMİ İÇİN MİNİ KONSER

Ziyarette firma sahibi Ayten Aslankan, MESİAD Yönetimi için mini bir konser hazırladı. Mersin’deki sanatseverlerin yakından tanıdığı ve kendine has şiir yorumlama tarzıyla büyük bir beğeni kazanmış Ali Diyaroğlu şiir okurken, sanatçı ve eğitmen Muharrem Karagöz ise piyanosu ile eşlik etti.

BAŞKAN ENGİN, “ SAYIN ASLANKAN’A NAZİK DÜŞÜNCESİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Ziyarette konuşan MESİAD Başkanı Hasan Engin, MESİAD üyesi Ayten Aslankan’ın başarılı bir iş kadını olduğunu belirtti. Mini konser için teşekkürlerini ileten Başkan Engin, “ MESİAD’a üye iş insanları ziyaretlerimiz kapsamında bir araya geldiğimiz değerli üyemiz Ayten Aslankan, Mersin’de uzun zamandır iş hayatında başarılı bir şekilde ilerliyor. Kendisinin sosyal sorumluluk projelerini de yakından takip ediyoruz ve biz de gurur duyuyoruz. Öte yandan bugün burada bizlere mini bir konser veren Sayın Ali Diyaroğlu ve Sayın Muharrem Karagöz’e de çok teşekkür ediyoruz, bizi çok etkilediler yüreklerine sağlık. Sayın Aslankan’a da ayrıca nazik düşüncesi için teşekkür ediyor, çalışma hayatında kendilerine başarılarının devamını diliyoruz.”

ASLANKAN, MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENİ BAŞARIYI GETİRDİ

AS ÇAĞLAR Sigorta’nın sahibi İşkadını Ayten Aslankan ise konuşmasında MESİAD Yönetimine ziyaretleri için teşekkür ederek başladı. MESİAD’a üye olmaktan dolayı guru duyduğunu aktaran Aslankan, kadınların iş hayatında daha da aktif olması gerektiğini söyledi. Aslankan, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı: “Başta Başkan Hasan Engin olmak üzere bizleri ziyaret eden MESİAD Yönetimine teşekkür ediyorum. Biz de bugün burada kendilerine küçük bir sürpriz yapmak istedik. Sayın Ali Diyaroğlu ve Sayın Muharrem Karagöz’e bizleri kırmayıp geldikleri için teşekkür ediyoruz.” Aslankan, firmaları Özçağlar Sigorta’nın uzun yıllardır Mersin’de sigortacılık anlamında büyük başarılara imza attığını ve müşteri memnuniyeti ve güvenin kendilerine başarıyı getirdiğini kaydetti.
Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.