MESİAD YÖNETİM KURULU’NDAN ASİLZADE YEMEKÇİLİK’ E ZİYARET

MESİAD YÖNETİM KURULU’NDAN ASİLZADE YEMEKÇİLİK’ E ZİYARET

 

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç ve Abuzer Yavuz, Genel Sekreter Umut Çelik, Sayman Mehmet Ali Akdemir ile Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Turan ve Uğur Kuzucu MESİAD üye firmalarından Asilzade Yemekçilik’e ziyarette bulundular.

 

Asilzade Yemekçilik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atilla, MESİAD Yönetim Kurulu’nun nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. MESİAD’ ın kentin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Atilla, MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

 

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin; MESİAD’ üyelerine önem verdiği ve bu doğrultuda üye firmalara ziyaretlerin gerçekleştiğini belirtti. Asilzade Yemekçilik’ in başarılı bir firma olduğunu dile getiren Başkan Engin, Asilzade Yemekçilik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atilla’ ya tebriklerini ve teşekkürlerini iletti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.