MESİAD YÖNETİM KURULU’NDAN AKİB’ E ZİYARET

MESİAD YÖNETİM KURULU’NDAN AKİB’ E ZİYARET

 

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç ile Abuzer Yavuz, MESİAD Genel Sekreteri Umut Çelik, MESİAD Saymanı Mehmet Ali Akdemir, MESİAD Yönetim Kurulu Üyemiz Filiz Burakgazi 2022 yılı Nisan ayında gerçekleşen AKİB Olağan Genel Kurulu’ nda Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçılar Birliği (AHBİB) Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Memiş ve Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği (AKİB YSM) Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Gürüz’ e  tebrik ziyaretinde bulundular.

 

Sektör ve Mersin’e dair projelerle beraber yatırımların görüşüldüğü ziyarette AHBİB Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Memiş, MESİAD’ ın çalışmalarını takip ettiğini ve kente değer katan önemli bir STK olduğunu belirtti.

İthalat ve ihracatın gündemde olduğu görüşmede Mersin ve ülke ekonomisine dair değerlendirmelerde bulunulurken, AKİB YSM Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Gürüz MESİAD’ ın Mersin’ de önemli ve öncü bir kuruluş olduğunu ayrıca kente ve bölgeye yönelik sorunlara çözüm ürettiğini dile getirdi.

MESİAD Başkanı Hasan Engin, AHBİB Başkanı Veysel Memiş ve AKİB YSM Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Gürüz’ e yeni görevlerinde başarılar dileyerek ev sahipliğinden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.

 

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.