MESİAD YÖNETİM KURULU KİTAP FUARINI GEZDİ

MESİAD YÖNETİM KURULU KİTAP FUARINI GEZDİ

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu toplantısının ardından Mersin Kitap Fuarını ziyaret ederek, katılımcı ve ziyaretçiler ile sohbet etti.

MESİAD standında Mersinlileri ağırlayan MESİAD Yönetimi CNR Expo Mersin Bölge Müdürü Mustafa Başar’dan fuarlar hakkında bilgi aldı. Önümüzdeki yıl fuar sayısını arttıracaklarını söyleyen Başar, “Kentimize daha fazla katılımcı ve ziyaretçi getirecek sipesifik fuarlar düzenleyeceğiz. Dünyanın ve ülkemizin çeşitli illerinden rağbet görecek fuarlarla Mersin’i fuar üssü yapacağız” dedi.

 

Fuarların kent ekonomisi ve ilimizin tanıtımı için önemine değinen MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Kentimiz turizm, lojistik, tarım, ticaret ve üretim açısından önemli özelliklere sahiptir. Kentimizi tanıtarak ekonomimize katkı sunan fuarlara destek vermeye ve her türlü işbirliğinde bulunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.