MESİAD, POLMASK’I ZİYARET ETTİ

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat’ın maske üretimine başladığı Polmask’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizde sosyo-ekonomik yaşamı etkisi altına alan COVİD-19 Pandemisi nedeni ile hem sağlık personellerini, hem de vatandaşları korumak amacı ile maske üretimine başlayan Polmask’ı ziyaret eden MESİAD Yönetimi, fabrikada incelemelerde bulundu.

Salgından korunmak için maske takmanın önemine dikkat çeken Başkan Engin, “Korona virüs salgını nedeni ile insanlar kendilerini korumak için basit tıbbi maskelere ulaşmaya çalışıyor. Virüsün yayılmasını önlemek için son derece elzem olan maskelerin Polmask tarafından üretilerek, sağlık personellerimize ve vatandaşlarımıza ulaştırılması son derece önemlidir” ifadelerini kullandı.

“Burada üretilen maskelerin dünya standartlarında olması bizleri gururlandırmaktadır” diyen Başkan Engin, Ahmet Polat ve ekibine başarılar diledi.

“MASKELERİMİZ ÜLKEMİZİN HER KÖŞESİNDE RAĞBET GÖRMEKTEDİR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Polat ise,  virüse karşı yüzde 99.2’lik koruma sağlayan maskeler ürettiklerini belirterek, “Polmask ve Kavmask adı altında ürettiğimiz maskelerimiz ülkemizin her köşesinde rağbet görmektedir. İnsanlarımızı salgından korumak için kaliteden ödün vermeden yaptığımız maskelerimiz sayesinde oluşan maske açığını kapatmaya çalıştık” dedi.

İnternet üzerinden verilen siparişler sonucu tüm Türkiye’ye kargo şirketleri aracılığı ile ürün gönderdiklerini kaydeden Polat, Mersin’de ise kurye aracılığı ile iş yerleri, fabrika ve hastanelere ürün gönderdiklerini belirtti

Vatandaşlara virüsten korunmak için “maskesiz dışarı çıkmayın uyarısında bulunan” Polat, Başkan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akdemir ile  Sibel İnandı’ya teşekkür etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.