MESİAD, NAWRAS TARIM’I ZİYARET ETTİ

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, MESİAD üyesi Nawras Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Hocaoğlu’nu ziyaret ederek, sektör hakkında bilgi aldı.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizde sosyo-ekonomik yaşamı etkisi altına alan COVİD-19 Pandemisi nedeni ile MESİAD, üyelerini ziyaret ederek son durum hakkında bilgi alıyor. Salgının iş hayatına etkisi gündemi ile son olarak,  Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akdemir, Seyfetullah Işık ve Sibel İnandı ile birlikte Nawras Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti.’ye ziyarette bulunan Başkan Engin sektör hakkında detaylı bilgi aldı.

MESİAD üyesi firma ve iş insanlarının ülkemizin ekonomisine sunduğu katkıya dikkat çeken Başkan Engin, “Ülkemizin ekonomik kalkınması ve Anadolu’nun bereketli topraklarından çıkan ürünlerin dış pazarlara ulaşmasında Nawras Tarım’ın özverili çalışmaları büyük katkı sunmaktadır. Ülkemize ve kentimize sundukları katkıdan dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Hocaoğlu ise, MESİAD Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında, pandemi sürecinin sektöre etkisi hakkında bilgiler verdi. Yeni yatırımları ile ilgili son gelişmeleri de aktaran Hocaoğlu, “Ortadoğu ve Avrupa pazarlarında yer almaktayız, Amerika pazarlarında yer almak için çalışmalarımız devam etmektedir. Özellikle markalaşma ve kurumsallaşmanın daha ileriye taşınması için çalışmalarımızı yoğunlaştırdık” dedi.

Konuşmaların ardından ziyaret fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.