MESİAD, MMO YENİ YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLEDİ

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, TMMOB Makine Mühendisleri Odası Mersin Şubesi Başkanı İbrahim Yücesoy ve yönetim kurulunu ziyaret ederek, tebrik etti.

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akdemir, Sibel İnandı ve Fevzi Boyraz Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB) Makine Mühendisleri Odası (MMO) Mersin Şubesi Başkanı İbrahim Yücesoy ve yönetim kurulunu ziyaret ederek, tebrik etti.

Makine Mühendisleri Şube Başkanı İbrahim Yücesoy ve yönetim kurulu üyeleri, MESİAD Başkanı Engin ve yönetim kurulu üyelerini oda binasında ağırladı. Başkan Engin, Şubat ayında yapılan genel kurulda oda başkanlığına seçilen İbrahim Yücesoy ve yönetim kurulunu tebrik ederek, başarılar diledi.

Ziyarette kent gündemi ve yürütülen projeler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Engin, dernek olarak yürüttükleri ve yürütecekleri çalışmalarda Makine Mühendisleri Odası’yla da iş birliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yücesoy ise, MESİAD Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Kendi çalışmaları ve oda gündemleri hakkında bilgi veren Yücesoy, MESİAD ile de her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını belirtti.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.