MESİAD KURULLARI VE ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ

MESİAD Yüksek İstişare Kurulu, MESİAD Yönetim Kurulu, Disiplin ve Denetleme Kurulları ile üyeler, Mersin Valisi Ali İhsan Su, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkçıoğlu ve Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan ’ın katılımı ile toplantı bir araya geldi.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) MESİAD Yüksek İstişare Kurulu, MESİAD Yönetim Kurulu, Disiplin ve Denetleme Kurulları ile üyeler bir araya geldi.

Toplantıya katılan Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin yatırımları ve kent projeleri hakkında bilgiler verdi.  Vali Su, “Bundan 4 sene önce ilimizde 3 tane organize sanayi bölgesi vardı. Şimdi organize sanayi bölgesi sayımızı 9’a çıkardık. İlimizde ve şehir dışından gelip yatırım yapmak isteyenler için altyapısı tamamlanmış alanlar oluşturduk. İlimizde ilk defa organize Sanayi Bölgesi içerisinde model fabrika uygulamasını başlattık. Türkiye’de üçüncüsü bizim ilimizde… Turizm gelirlerini artırmak için çok ciddi çalışmalar yapıyoruz. Kentimizin her noktasına yatırım yapıyoruz” dedi.

Vali Su’ya katılımlarından ve verdiği bilgilerden dolayı teşekkür eden MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Adnan Gündoğdu uzun süre MESİAD üyeleri ile sohbet ettiler.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.