MESİAD’DAN EKİNCİ’YE İADE-İ ZİYARET

MESİAD’DAN EKİNCİ’YE İADE-İ ZİYARET

MESİAD Yönetim Kurulu, MERYAP Yönetim Kurulu Başkanı Nesim Ekinci’ye iade-i ziyarette bulundu.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, ziyarette Ekinci İnşaat tarafından yapılan ve kendi enerjisini üretmesi ile öne çıkan Ekinci Solaris projesinin örnek dairesini inceledi.

Ekinci Solaris projesi hakkında konuklarına bilgi veren Ekinci İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nesim Ekinci, projenin çevreye ve doğaya olan duyarlılığına dikkat çekti. Ekinci, Solaris projesinin Türkiye’nin yenilenebilir enerji ile elektrik üretimine sahip olacak en büyük konut projesi olduğunu belirtti.

Başarılı çalışmalarından dolayı MESİAD Üyesi Ekinci İnşaat’ı kutlayarak konuşmasına başlayan MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Günümüzde çevre sorunları ön plana çıkmaktadır. Geleceğe dair bırakacağımız en önemli miras temiz çevre ve sağlıklı bir doğadır. Bu yüzden Solaris Projesinin çevreye olan duyarlılığı anlamlıdır. Nesim Ekinci önderliğindeki Ekinci İnşaatın örnek projelere imza atmaya devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.