MESİAD’ DAN ARMADA DUVAR KAĞITLARI’ NA ZİYARET

MESİAD’ DAN ARMADA DUVAR KAĞITLARI’ NA ZİYARET

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç ve Abuzer Yavuz, Genel Sekreter Umut Çelik, Sayman Mehmet Ali Akdemir ile Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Turan ve Uğur Kuzucu MESİAD üye firmalarından Armada Duvar Kağıtları’na ziyarette bulundular.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Armada Duvar Kağıtları Yönetim Kurulu Başkanı Seyfetullah Işık, sektör ve firma hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Engin ve Yönetim Kurulu’ na teşekkür eden Seyfetullah Işık; “ 2003 senesinde duvar kağıdı sektörüne giren firmamız, 2012 yılında Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üretime başlamıştır. Kent,bölge ve  ekonomisine katkıda bulunmak, sağlıklı ürünler üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz ” dedi.

Duvar kağıtlarının inşaat sektöründe de kullanıldığını aktaran MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, “Ülkemiz duvar kağıdı ihtiyacının önemli kısmını ithal ediyor. İthal edilen ürünler yerine yerli malının kullanılmasını sağlayan ve Mersin 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesisinde üretim yapan Armada Duvar Kağıtları’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.