MESİAD, CHP İL YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLEDİ

MESİAD, CHP İL YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLEDİ

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay ve yönetimini ziyaret ederek, tebrik etti.

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akdemir, Fevzi Boyraz, Mehmet Avcılar şubat ayında yapılan CHP il kongresinde yeniden CHP Mersin İl Başkanlığına seçilen Adil Aktay ve yönetimini ziyaret ederek, tebrik etti.

CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay ve yönetimi, MESİAD Başkanı Engin ve yönetim kurulu üyelerini CHP il binasında ağırladı. Başkan Engin, Şubat ayında yapılan il kongresinde güven tazeleyerek yeniden başkanlığına seçilen Adil Aktay ve yönetimini tebrik ederek, başarılar diledi.

Ziyarette kent gündemi ve yürütülen projeler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Engin, dernek olarak yürüttükleri ve yürütecekleri çalışmalarda iş birliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aktay ise, MESİAD Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Kendi çalışmaları ve gündemleri hakkında bilgi veren Aktay, MESİAD ile de her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını belirtti.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.