MESİAD ‘BİRLİKTELİK’ DEDİ

MESİAD ‘BİRLİKTELİK’ DEDİ

MESİAD’ın 16. Olağan Kongresi öncesinde MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, YİK Başkanı Mehmet Deniz,  YİK Başkan Yardımcısı Adnan Gündoğdu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç ile  Ahmet Polat birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’nin (MESİAD) 31 Mart 2021 Çarşamba günü yapılacak 16. Olağan Genel Kurulu öncesi MESİAD binasında gerçekleşen buluşmada yan yana yürüme mesajları verildi.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, “Birlik ve beraberliğin önem kazandığı dönemde MESİAD’ın geleceği, ayrılıkların olmaması ve birlikteliğin pekişmesi için Rıdvan Arıç, Adnan Gündoğdu ve Ahmet Polat’ın attığı adımlar değerlidir. Bu birliktelik ile birlikte daha güzel işler yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

YİK Başkanı Mehmet Deniz, “MESİAD’ın yüksek enerji ile yola devam etmesi önemlidir. Bu yüzden birlikte olmakta yarar vardır. Bu bütünleyici çalışmaya özveri ile yaklaşan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu kaydeden Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, “MESİAD’ın menfaati doğrultusunda elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Kentimize yatırım yapması ve kentimizin güçlü olması için birlikte hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

MESİAD YİK Başkan Yardımcısı Adnan Gündoğdu, “Birliktelik her zaman enerji sağlar. Daha fazla enerjiye ihtiyaç duyduğumuz dönemde bu birlikteliğe emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç, “Temel amacımız birlikteliği sağlamak ve kentimize en iyi şekilde hizmet etmektir. MESİAD’ın geleceği için birlikteliğimizi korumaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.