MESİAD BAŞKANI ENGİN, CEYNAK LOJİSTİK’İ ZİYARET ETTİ

MESİAD BAŞKANI ENGİN, CEYNAK LOJİSTİK’İ ZİYARET ETTİ

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Ceynak Lojistik firmasını ziyaret ederek sektör hakkında bilgi aldı

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Başkanı Hasan Engin,  MESİAD üyesi işyerlerini ziyaret ederek sektörler ve son gelişmeler hakkında bilgi almaya devam ediyor. Son olarak Ceynak Lojistik firmasını ziyaret eden Başkan Engin,  Bölge Müdürü Koray Yılmaz Ve Bölge Müdür Yardımcısı Hüseyin Kanat ile bir araya geldi.

Covid-19 salgınına rağmen lojistik sektörünün hiç durmadan sevkiyatlarına devam ettiğini belirten Başkan Engin, “Covid-19 salgını tüm dünyada ekonomiyi durma noktasına getirirken lojistik ve liman kenti Mersin’de lojistik sektörü hiç ara vermeden çalışmaya devam etti. Pandemi ile birlikte sağlık, tarım ve lojistiğin önemi daha anlaşılır oldu. Katma değer sağlayan lojistik sektörünün güncel sorunlarını ve sektördeki gelişmeleri üyelerimizden dinlemeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Engin’e teşekkür eden Bölge Müdürü Koray Yılmaz, pandemi döneminde temel ihtiyaçların karşılanması için zorlu şartlara rağmen çalışmaya ve insanların ihtiyaç duyduğu temel ürünleri ulaştırmaya çalıştıklarını kaydetti.

Bölge Müdür Yardımcısı Hüseyin Kanat ise, lojistik sektörünün ülkemize katma değer sağladığını belirtti.  7 gün 24 saat lojistik ve liman hizmetleri verdiklerini belirten Kanat, hem bölgemize hem de ülkemize gelir sağladıklarını kaydetti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.