MESİAD, BAŞKAN GÜLTAK’I ZİYARET ETTİ

MESİAD, BAŞKAN GÜLTAK’I ZİYARET ETTİ

MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ı ziyaret ederek,  kentin çeşitli sorunlarını konuştu.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ı ziyaret etti. Ziyarette, 1/5 binlik kent planları, turizm ve sanayi alanları, Çankaya İlkokulu, Akdeniz Yörükleri, Barış, Bahçe, Turgutreis ve Çay mahallerindeki kentsel dönüşüm, Giresun’daki sel felaketi sonrası gündeme gelen Mersin dereleri, OSB’ye kadar uzatılması gündemde olan 2. Çevreyolu’nun durumu konuşuldu.

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, “Akdeniz’de göreve geldiğimiz günden beri; her kesimden vatandaşımız ile buluşmaya aralıksız devam ediyoruz. Çünkü Akdeniz’i ve halkımızı çok önemsiyoruz. Tespit edilen sorunları hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Akdeniz’de artık huzur, barış ve kardeşlik hâkim oldu. Akdeniz artık daha çok hizmet alan, değişen ve dönüşen bir ilçe olma yolunda ilerliyor. Halkımızın arasında olmaya, talep ve sorunları dinleyip çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.

MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Gündüz nüfusu 800 bine yaklaşan Akdeniz ilçesi, tarım, turizm, sanayi alanları ve limanıyla Mersin’in kalbidir. Kentsel dönüşümün tamamlanması ile çehresinin değişeceğine, Akdeniz ilçesinin ilerleyen yıllarda Mersin için daha da önem kazanacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Engin, görevlerinde başarılar dilerken, Başkan Gültak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.