MESİAD, AKDENİZ BÖLGE VE GARNİZON KOMUTANINI ZİYARET ETTİ

MESİAD Yönetim Kurulu, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Murat Fırat’ı ziyaret etti.
Ülkemizin sınırlarının korunması için gece-gündüz görev başında olduklarını söyleyen Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Murat Fırat, ülkemizin son zamanlarda savunma sanayisinde yakaladığı başarılara dikkat çekti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tuğamiral Murat Fırat, MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.
Ülke sınırlarının korunmasının önemine değinen MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığının Mavi Vatan’da Türkiye’nin haklarının korunmasında özveri ile hizmet verdiğini belirtti. Gündoğdu, “Ortadoğu ve bölgemizde yaşanan gelişmelerden dolayı sınır güvenliği ve Mavi Vatan günden güne önem kazanmaktadır. Mavi Vatan’daki zenginliklerin korunması ve Kıbrıs’ın güvenliği açısından Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığı kilit rol üstlenmektedir.” dedi.
 Türkiye’nin Akdeniz’deki haklarının korunması ve sınır güvenliğinin sağlanmasından dolayı Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Murat Fırat’a ve sahil güvenlik personeline teşekkür etti.
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.