MESİAD 15. DÖNEM YÖNETİM KURULU SON TOPLANTISINI YAPTI

MESİAD 15. DÖNEM YÖNETİM KURULU SON TOPLANTISINI YAPTI

10 Şubat 2018’de yapılan 15. Olağan Genel Kurulda Hasan Engin başkanlığında seçilen Yönetim Kurulu son toplantısını dün yaptı.

Görevde oldukları 3 yıl hakkında görüşlerini dile getiren Yönetim Kurulu Üyeleri, gerçekleştirdikleri etkinlik ve projeleri değerlendirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, “Kentimizin ve bölgemizin sorunları ile yakından ilgilendik. Her üyemizin yanında olmaya ve sorunlarını paylaşmaya çalıştık. Güzel başlayan dönemimizin ilk yarısı hareketli ve verimli geçti ancak 1 senedir pandemi ile mücadele ediyoruz. Pandemiye rağmen MESİAD’ın ruhuna yakışır şekilde, kentimiz için önemli projeler ve yatırımlar için ses olduk, takipçi olduk. Katkı sunan tüm üyelerimize, geçmiş dönem yönetim kurulları ve başkanlarına, kurucularımıza ve mevcut yönetimde bulunan her arkadaşımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Görevde oldukları süre boyunca uyumlu bir yönetim anlayışı sergilediklerini belirten Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Engin’e teşekkür ettiler. Toplantı fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.